Zmiana miejsca w niedziele 25 marca

Chcielismy poinformowac Panstwa ze lekcje w najblizsza niedziele odbeda sie miedzy 14:00 i 17:00 w Freedom Park w Charlotte. Uczniowie beda swietowali koniec zimy/ poczatek wiosny – w czasie zajec jezyka polskiego dzieci beda sie uczyc slownictwa zwiazanego z przyroda w parku; na zajeciach artystycznych dzieci beda tworzyly rzeczy zwiazane ze Swietami Wielkanocnymi. Dzien zakonczymy parada uczniow i rodzicow, ktorej beda przewodzic dwie Marzanny zrobione przez uczniow w ostatnia niedziele.

Uwaga: Prosimy o wyslanie “e-mail” potwierdzajac ze otrzymaliscie Panstwo nasza wiadomosc i czy Panstwa dziecko/dzieci beda/nie beda uczestniczyly w zajeciach. Bedziemy dzwonic do tych z Panstwa od ktorych nie otrzymamy odpowiedzi.

Freedom Park – Lokalizacje parku oraz wskazowki jak do niego dojechac mozna znalezc na stronie internetowej.

Zarezerwowalismy budki numer 2, 5 i 6 dla naszej szkoly. Mape parku mozecie Panstwo znalezc na powyzszej stronie internetowej.

Prosimy o zwrocenie uwagi na nastepujace BARDZO wazne informacje:

  1. Prosimy rodzicow o pozostanie z dziecmi w trakcie lekcji.
  2. Checielibysmy aby wszyscy uczniowe (a takze rodzice, jesli to mozliwe) mieli na sobie ubranie w polskich narodowych kolorach lub koszulki z polskim motywem.
  3. Prosimy o wczesniejsze przybycie do parku, zeby lekcje mogly rozpoczac sie o czasie.
  4. Po zaparkowaniu samochodu, prosimy o kierowanie sie do polskiej flagi. Beda tam rodzice, ktorzy pokieruja Panstwa w strone budek.
  5. Prosimy o przyniesienie sobie skladanych krzeselek, jesli Panstwo je posiadaja.
  6. Park posiada lazienki na swoim terenie; poniewaz sa one polozone w znacznej odleglosci od miejsca gdzie uczniowie beda siedzieli, prosimy o zaprowadzenie dzieci do lazienki przed rozpoczeciem lekcji.

Jesli lekcje zostana odwolane z powodu deszczu, powiadomimy Panstwa przez telefon i “e-mail” w niedziele, 25 marca.